Об єднання людей які взаємодіють залежать одне від одного це: Розробка уроку я у світі для 3-го класу. Тема . Суспільство як єдність людських спільнот ,їх різноманітність.Стосунки людей у суспільстві. .

Розробка уроку я у світі для 3-го класу. Тема . Суспільство як єдність людських спільнот ,їх різноманітність.Стосунки людей у суспільстві. .

азати

Тема . Суспільство як єдність людських спільнот ,їх різноманітність .Стосунки людей у суспільстві. .

 

Мета:  дати учням поняття суспільства як єдності людських спільнот, вказати на  їх різноманітність; допомогти учням усвідомити свою належність до українського суспільства,розвивати громадянську компетентність ; виховувати толерантні  взаємини  між людьми.

Обладнання : ілюстрації до теми, роздатковий матеріал.

Тип уроку: засвоєння нових знань ,умінь та навичок.

 

Хід уроку

 

І. ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУ ДО УРОКУ.

1.Привітання

 

Закінчилась перерва,

Продзвенів дзвінок.

А тепер усі швиденько

Налаштуймось на урок

                           Гра «Шифрувальники»   

  • Щоб урок пройшов не марно ми будемо:

У – уважними

Р – роботящими

О – організованими

К – кмітливими

— Тож ,щоб  урок пройшов цікаво, всі беремося до справи.

ІІ. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ

  1. Асоціативний кущ .
  • Всі ми люди ,так ?
  • А які ознаки людини ви знаєте? (Народжується, харчується, росте, розмовляє, дихає, міркує, плаче, розмножується, радіє, працює, спілкується, помирає.)
  • Також у людини є ознака яка відрізняє її від інших істот. Це те що людина є членом суспільства.

III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ

— Сьогодні на уроці ми починаємо вивчати новий розділ «Людина в суспільстві» і темою нашого  уроку буде « Суспільство як єдність людських спільнот,їх різноманітність.

Стосунки людей у суспільстві ». 

IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ

1. Розповідь з елементами бесіди.

— Чи погоджуєтеся ви з думкою, що жодна людина не існує сама по собі, і кожен із нас може жити лише серед людей?(так)

— Правильно,адже з самого першого дня ,дня свого народження людина оточена людьми ,до яких вона поступово звикає.

    — Кожен із нас належить до певного колективу, групи, вікової категорії. Давайте подумаємо до якого?

  • Зараз в даний момент ви хто?(учні)
  • Отже,ви колектив 3 класу .А як ви думаєте чи я і ви належимо до одного і того ж колективу ? (ні)
  • Так ,адже ви діти ,а я майбутній вчитель до того ж старша від вас ,тому я належу до студентів педколеджу,а ви до учнів ліцею.
  • Назвіть які ще ви колективи знаєте ?(лікарі,будівельники ,сім’я ,родина ,людство,школа ,клас,футбольна команда)
  • Наприклад сім’я ,у сім’ї  ким ми є?(один із членів сім’ї),у класі  ?(один із учнів),у театрі?(один із глядачів),а у футболі?(футбольними гравцями ,тобото складаємо футбольну команду),в автобусі?(пасажирами)
  • Молодці .

     — Як бачимо, в суспільстві існує дуже багато різних людських спільнот. Сукупність усіх спільнот, які взаємодіють між собою, утворює суспільство.

     —  Отже , суспільство об’єднання людей ,які взаємодіють між собою та залежать один від одного.  Відносини, що виникають у людському суспільстві, називають суспільними відносинами. Оскільки,  життя людей надзвичайно багатогранне, тому й суспільні відносини є дуже різноманітними.

  • Наприклад , У африканському племені Масаї люди вітають один одного стрибками. Чим вище Ви стрибнете , тим більшу повагу надасте .
  • У Китаї не прийнято приносити квіти господині будинку. Вважається , що цим гості підкреслюють , цей будинок настільки некрасивим , що вони приносять прикраси з собою.
  • Якби ви опинились в одній із цих ситуацій ,чи було б правильно якби ми почали висміювати звичаї і особливості життя інших людей ? (ні)
  • Чому?(тому ,що всі ми різні і кожен із нас повинен поважати право інших бути такими якими вони є)

—  Отже , ми з’ясували, що жодна людина не існує сама по собі. Кожен із нас належить до певного колективу, групи, вікової категорії.Та  будь-яка спільнота характеризується взаємодією між людьми.

  • А ви собі можете уявити ,що приходячи до школи,чи додому після уроків  ви  одні з одним не спілкуєтесь?(ні)
  • Це смішно,правда? Хоча ми всі різні ,але між нами існує спілкування ,обмін думками.

2. Робота з підручником (ст.92).

— Розгорніть свої підручники на 92 сторінці та прочитайте текст ,після чого ми його обговоримо.

  • Тож,що таке суспільство?
  • Що належить до суспільства?
  • Давайте ,розглянемо малюнки ,які поміщені на цій сторінці. Як ви думаєте ,хто належить до суспільства?
  • Чому?(тому,що люди створюють суспільство ,визначають у ньому правила поведінки)
  • Прочитайте останнє речення ,як ви його розумієте?(люди розбудовують країну ,знаходять різні винаходи чим збагачують її,а кожна країна має свої звичаї та побут життя)

 

     3. Вправа «Чим ми схожі?» (робота в парах)

  •             Як ви вже знаєте , усі люди різняться між собою. Одні мають білий колір шкіри, інші — чорний . Одні люди високі, інші — невисокі. Одні стрункі, інші — гладкі. Але це не означає, що у нас немає спільних рис та ознак.

— Тож зараз я пропоную вам знайти спільні риси з товаришем  по парті (смаки, уподобання, заняття,погляди). Необхідно назвати  3 спіль­них рис.

— Цією вправою ви довели, що хоча  ми є різними, але у нас багато спільного того, що нас об’єднує.

 

4. Гра «Компліменти».

— А зараз ,ми перевіримо чи вмієте ви робити компліменти один одному?

—  Ми оберемо символом компліменту сердечко. Передаючи кожному учасникові сердечко, ви говорите йому комплімент.

— Молодці ,ви гарно справились із цим завданням ,вмієте поважати один одного.

 

5. Робота над умовними ситуаціями.

  • Для того щоб співіснувати в суспільстві мирно й щасливо ,існує багато правил.
    Одне з них мабуть уже вам відоме ,це золоте правило спілкування.
  • Чи знаєте що це за правило? (Чого сам собі не зичиш ,того й іншому не бажай). Але є й інші правила вироблені суспільством.

     — Уважно послухайте одну розповідь,і скажіть,яке правило суспільства  було порушено.

Оксана збирала наліпки із зображенням кошенят .В однокласниці Іри вона побачила  наліпки ,яких у неї ще не було . Під час перерви дівчинка потайки дістала з Іриного портфеля новенькі наліпки .Аж раптом до класу ввійшла вчителька .Побачивши все вона сказала: «Тобі має бути соромно!»

 — Тож,яке правило було порушене ?(не можна брати чужого)

 — Чому? (тому що це неправильно)

 — Молодці. А тепер уявіть собі ,що ви усі вийшли на перерву і вирішили поснідати,взяли свій сніданок приготовлений батьками ,як раптом помічаєте ,що ваш товариш стоїть і сумно поглядає у вікно ,бо забув свій сніданок вдома . Як ви поступите ?І яке правило поведінки з іншими ви застосуєте?(потрібно ділитись з іншими )

6. Перегляд мультфільму «Не треба ображати  друзів»

— А зараз ,я пропоную вам переглянути мультфільм «не треба ображати друзів»,уважно дивіться ,бо після нього вам потрібно буде відповідати на запитання .

— Тож,чи гарно зробив вовчик ,коли пішов ловити рибу?(вовчик вчинив негарно)

— Як почувалися звірята ,коли вовчик не згодився допомагати?(вони були ображені на вовчика)

— Чи правильно зробили ведмедик і їжачок ,коли допомогли вовчику?(так)

— Чому?(тому що потрібно допомагати друзям у біді)

— Отож ,що ви навчились із цього мультфільму?(потрібно помагати друзям)

— Так ,молодці .Це ще одне правило яке допомагає нам жити мирно і щасливо у суспільстві.

 

7.  Фізкультхвилинка (музична)

8.   Робота в групах.

    — А зараз  ,я поділю вас на шість груп і  дам вам конверти із прислів’ями та цитатами  великих людей   і ви повинні їх скласти в правильній послідовності та один із групи  повинен його пояснити.

1)Роби добре,добре й буде.

2) Щастя особистості поза суспільством неможливе, як неможливе життя рослини, висмикнутої з ґрунту й кинутої в неродючий пісок.

3)Громада –великий чоловік.

4)Для людини немає нічого цікавішого  в світі ,ніж люди.

5) Єдина справжня розкіш –це розкіш людського спілкування.(мова притаманна тільки людям)

6) Жити в суспільстві й бути вільним від суспільства  не можна.(суспільство має безпосередній зв’язок між людьми)

 

V.  УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ

   1.  Гра «Так чи Ні»

— Для того щоб переконатись чи добре ви засвоїли сьогоднішній матеріал ,ми пограємо у  дві гри . Перша з них називається  «Так чи Ні»

Я зачитую речення ,якщо це твердження правильне ви плескаєте у долоні ,якщо ні- сидите тихенько. Домовились?

— Отож,будьте уважні.

1. Об’єднання людей, які взаємодіють, залежать один від одного, називають суспільством.

2. До суспільства належить рослина.

3. Кожна людина існує сама по собі і не залежить від певного колективу.

4. Людина –це член суспільства.

5. Будь-яка спільнота характеризується взаємодією між людьми.

6. Суспільство багате на різноманітні людські спільноти.

 

  1. Гра  «Правильно -неправильно»

— Зараз я роздам вам кружечки двох кольорів зелені та червоні .

— Я буду показувати вам ілюстрації ,якщо те що на ілюстрації належить до суспільства ви піднімаєте зелений кружечок,якщо ні – червоний .

VI. РЕФЛЕКСІЯ

  • Що нового ви сьогодні дізнались?(людина є членом суспільства)
  • Що таке суспільство?
  • Що входить до суспільства?(сім’я, клас ,родина ,футбольна команда)
  • Якими повинні бути стосунки людей у суспільстві?

     VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

С. 92.

§ 1. Досліджуємо історію і суспільство.

Вступ до курсу (відповіді)

Сторінка 7

1. Що, на вашу думку, є складовими особистості? людини?
Складовими особистості є здібності, характер, поведінка, самосвідомість.
Складовими людини є унікальна зовнішність: колір шкіри, очей, унікальне обличчя, голос.

2. Що таке суспільство (соціум)?
Це спільнота (об’єднання) людей, які взаємодіють і залежать один від одного.

3. Представниками /представницями яких спільнот є учні / учениці?
Учні є представниками родин, поселень і громад, шкільної спільноти

Сторінка 8

1. Що вивчає історія?
Наука, яка вивчає минуле людства, спираючись на письмові та матеріальні свідчення минулих подій

2. Чому історію називають наукою про минуле людства?
Історію називають наукою про минуле людства, оскільки вона вивчає події, які відбувалися в житті людей у ​​минулому.

3. Чи можете пригадати важливі події, сучасниками яких ви є, і які, на вашу думку, будуть описані в підручниках з історії в майбутньому?

  • 24 серпня 2021 року Україна відзначила 30-ту річницю незалежності.
  • 24 лютого 2022 року Росія почала масштабну війну проти України

Сторінка 10

1. Кого називають «батьком історії»?
Грек Геродот вважається «батьком історії». Він жив близько 2500 років тому. Геродот мандрував світом і все, що побачив, описав у своїй «Історії», яка складається з 9 томів.

2. Що вам відомо про Михайла Грушевського?
М.Грушевський відомий як батько української історичної науки. Михайло Грушевський залишив по собі десятитомну українсько-руську історію. Він відомий громадський діяч, політик і письменник.

3. Як ви вважаєте, звідки вчені-історики беруть інформацію про минуле?
Історики шукають сліди минулого, вивчають їх і описують у своїх працях. Відкриття називають історичними джерелами або артефактами.

Перевірте себе (сторінка 10)

1. Складіть запитання до тексту параграфа, починаючи кожне такими словами: Коли __? Що __? Хто __? Де __? Звідки ми можемо дізнатися про ___? Чому ___? Як ___? Який результат __? Запропонуйте свої запитання в класі.

  • Що таке історія?
  • Що таке спільнота?
  • Як ми розуміємо історію?
  • Хто такий Геродот? Коли та де жив Геродот?
  • Чому Геродота називають батьком історії?
  • Чому М. Грушевського називають батьком української історичної науки?
  • Який результат багаторічної наукової діяльності Михайла Грушевського?
  • Як історики пишуть історію?

2. Доберіть синоніми до слова «минуле».
Давнє, колишнє, давнина, минувшина

3. Складіть і запишіть три речення про зображення музи історії Кліо.

  • Давньогрецька Кліо є покровителем історії
  • Біля музи стоїть годинник – вона спостерігає, як минає час.
  • Кліо тримає сувій і грифель для запису минулих подій.

4. Розкажіть про свої очікування від вивчення історії.
Мені цікаво дізнатися про минуле життя нашого народу. Вивчаючи історію, я відкривав би нові сторінки в житті попередніх поколінь українців, про які знав дуже мало. Довідаюся про їхнє господарство і побут, про боротьбу з ворогом, І почую імена видатних осіб, якими багата наша земля.

5. Вправа «Переконливо!» Висловите власне судження про те, для чого люди вивчають історію. Дізнайтеся про міркування однокласників / однокласниць. Визначте, хто із них запропонував найпереконливішу думку.
Історію вивчають для того, щоб зрозуміти багатий життєвий досвід минулих поколінь і передати його майбутнім поколінням. Важливо уникати повторення тих самих помилок

6. Творча вправа «Допис із майбутнього». Уявіть себе істориком / історикинею, що живе у 2100 році. Напишіть невеликий текст про подію, що сталася на початку XXI століття.

У 2014 році на головній площі української столиці Києва відбувся «Майдан», який тривав кілька місяців. Люди вимагають від влади Європейський шлях розвитку, що суперечило планам тодішнього президента України Віктора Януковича та Росії Володимира Путіна. Понад усе Москва не хотіла, щоб Україна потрапила під її згубний імперський вплив. Адже Україна довгий час була залежною територією Росії, а її європейський курс означав остаточне звільнення з кремлівської неволі.
Майдан змусив Януковича втекти до Росії та обрати нового президента. Ним став Петро Порошенко, продовживши шлях України до Європейської спільноти. Це перемога Майдану. Проте Москва не хотіла визнавати право України на вільне і незалежне життя. У 2014 році Росія захопила в України території в Криму та на сході України. Почалося виснажливе збройне протистояння.
У 2022 році Росія почала повномасштабне вторгнення, знищувала міста та села. Багато українців (жінки та діти) виїхали за кордон.

Программа Android

не запускается.

Что делать, если не запускается программа Головна / Оптимизация работы

Корпорация Microsoft может иметь проблемы с обновлениями до конца часа. После установки некоторых из них перестают работать программы (почта, браузер и т.д.). Microsoft выпустила обновление KB2859537, и форумы заполнились благословениями о помощи — люди перестали запускать программы.

Исправьте это легко. Зайдите в панель управления. Дали «Программы и компоненты». Дали ввести леворуль в «Перегляд установленных обновлений» Ищи обновления под кодовым названием KV2859537 (а также KV2876315 — добавив в запись 12 Весны 2013, были какие-то новые обновления, если браузер не запустит то). Тобто все новлення цієї дат (иначе по воле твоей, пока не прикажешь — але це довго) и видишь как зверь.

Або в командной строке, запущенной с правами администратора, нажать:

wusa.exe /удаление /КБ: 2859537

Утилита wusa.exe распознается для установки и удаления обновлений Windows. Запустите її с ключом /? ключ, чтобы узнать больше.

Обновление

KB2859537 исправляет некоторые особенности ядра Windows, допускающие несанкционированное повышение прав. Первое равнодушие позволило захватить DLL процессом, минуя механизм атаки ASLR, вызовы для снижения риска эксплуатации индульгенций.

Три других несоответствия, вызванные прощениями в реверберации адреса ядром Windows, которые позволяют выполнять достаточное количество кода в режиме ядра. После этого продвижение прав не проблема. Технические детали доступны в Бюллетене по безопасности MS13-063.

Почему виновата проблема и почему это неправильно?

вопрос-96KB2859537 заменяет множество системных файлов, включая файлы ядра (полный список в стати базы знаний). Несмотря на то, что исходное ядро ​​было изменено, это изменение может привести к проблемам.

Такая модификация может быть вызвана двумя основными причинами.

Шкодливые программы. Это не первое изменение, если обновление ядра выявляет наличие проблем в системе — так, 3,5 года назад обнаружился руткит Alureon.

Нелегальная активация Этот момент чудесным образом решил участник конференции OSZone simplix, который ни капельки не знаком с этими подборками Windows, а также является автором ядра программы AntiSMS от вирусов и троянов.

Позволю себе процитировать этот пост с форума, увидев жирные, в которых кроется проблема.

В проблеме винят старую версию ntoskrnl.exe на вредоносных системах, поэтому меняем патчер (или фолдинг) на xNtKrnl.exe и прописываем в поле ядра через bcdedit. Это необходимо для того, чтобы система работала с драйвером, эмулирующим SLIC-таблицу. Старая версия ядра не совместима с новыми файлами подсистемы Wow64, поэтому в 64-битной системе перестают работать 32-битные программы.

Пробовали ли вы когда-нибудь щелкнуть под мышкой по значку на Рабочем столе, чтобы курсор мыши моментально превратился в маленькую кружку, потом закрутился, потом по стрелке снова повернулся, а новая программа так и не появилась? Само по себе звучит так, если программа не запускается, и это не вина Windows.
Ниже приведены более расширенные причины не запуска программ (иначе
установщик программ) для Windows 7:
Контроль обліковой записи користувача
Контроль физической записи сотрудников отделов, чтобы не удалять программы, иначе грязные программы не испортили компьютер. К сожалению, программы, написанные не специально для Висты или Windows 7, не знают, что это такое, и в результате вылетает, если Управление косой записью користувача не позволяет записывать песни, для Например, запишите файлы папки Program. Если эти обновления недоступны, вы можете запустить программу в режиме администратора.
Пишите для более старой версии Windows
Деякие программы — особенно те, которые заменяют операционную систему или полагаются на возможности, доступные только в более новых версиях Windows — не поддавайтесь искушению, так как ваша версия Windows не на их надуманный список. Чтобы войти, щелкните правой кнопкой мыши на любом файле, выберите Сила, а затем вкладку Мудрость. Примечание. Запустите программу в режиме суммирования, а затем выберите версию Windows, которая поддерживает безопасность вашего программного обеспечения. Нажмите кнопку ОК и попробуйте снова запустить программу.
Ежедневный файл или настройка
Другие программы поддерживают текущую функциональность для запуска списка различных поддерживаемых файлов. Если раньше программа работала, а если уже не работает, то возможно ее можно переустановить.
Программные кодеки, драйвера оборудования
Какая программа взаимомодіє с аппаратным приложением? Если да, то перед ними, как работает программа, люди должны знать драйвера Windows 7 или Vista. Так что само собой проблема с запуском программы, которая редактирует видео, или с самой видео программой, один из установленных кодеков может быть хитрым или бредовым с Windows 7.
Просто прощает
Не отключайте возможность того, что программное обеспечение является прощанием, так как это касается запуска программы. Перелистайте веб-сайт вашего разработчика программного обеспечения, найдите обновления, исправления или другие обходные пути.
Защита программного обеспечения постоянно обновляется, не удивляйтесь, так как если вам случится распрощаться со старой защитой программного обеспечения, осколки уже «износились». Ну, очевидно, можно поискать в Интернете: по умолчанию кто-то из такого софта знает, как снова начать заниматься йогой.
Зачем работать, потому что сегодня программа не видна
Недопустимо, если программа снова не видна с компьютера и если ее нельзя переустановить, значит сохранились излишества предыдущей установки.
Сама большая проблема- Це розирваны зв’язёк. Запись скина предназначена для обновления реестра до HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall.
Для всего, что вы хотите удалить, удалите запись, просто удалите записи в системном реестре. Однако, если вы хотите запустить деинсталлятор и удалить программное обеспечение с вашего компьютера, не удаляйте раздел.
В раздачу Uninstall можно добавить копию раздачи с такими именами, как в ID класса. Как одно из расширений программы, если вы хотите снова удалить ее из системы, откройте меню «Пуск» и введите следующую команду в блоке «Поиск»:
rasiexec /x /q,
de tse ID программы, это необходимо это увидеть.
Если я вручную не запущу процесс msiexec.exe, то установка может быть в каком-то смысле неправильной. Это серьезная проблема программы установки Windows, которую Microsoft выпустила для решения этой проблемы. Получите сервисную программу Windows Installer CleanUp по адресу http:support. microsoft.com/kb/290301. Запускаем программу, выбираем программу, как посмотреть из списка и нажимаем кнопку View.
Что за служба Программа Windows Installer CleanUp не показывает вашу программу, а раздел системного реестра не такой, как показано выше, что означает, что ошибка сторонняя или установщик контролирует. Для кого необходимо обратиться к мастеру за инструкцией по удалению программы.

Вчора стали массово звонить и узнавать от проханням о помощи. После обновления Windows 7 софт перестал запускать программы и вивалюватися помилование 0xc0000005 .

Если так же лихо следил за тобой, то знай — завязано с погаными пакетами обновлений.

Чтобы решить эту проблему, запустите cmd.exe от имени администратора.

Введите в консоли:

wusa.exe /удаление /КБ: 2859537

wusa.exe /удаление /КБ: 2872339

Пострель управления

wusa.exe /удаление /КБ: 2882822

В консолях Windows не используются сочетания клавиш для вставки текста, поэтому используйте для этого права клавишу мыши.


Даже если вы пропустите одну из команд, вам не сообщат о тех, которые не обновились вот так — ничего страшного. Неа? Она действительно не хотела.

После перезагрузки компьютера все вернется на круги своя. Рекомендую отключить Автоматическое обновление Windows, чтобы не зацикливаться на этой проблеме.

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *